fbpx

Nauczę Cię, jak tworzyć skuteczne strategie promocyjne

Twój dostęp jest już aktywny! KURS 7 DNI e-mail  „VISUAL BRANDING” trwa 7 dni i codziennie otrzymujesz e-mail z zadaniem do wykonania.   

Jesteś teraz zapisana na hakerski newsletter w wersji darmowej – co wtorek, otrzymasz najświeższe wieści i solidną dawkę strategii.

Ale jeżeli chcesz więcej – już niedługo będzie można dołączyć do wersji PRO – i na start zyskujesz zniżkę 100zł. 

Pobierz karty pracy PDF

Dzień 7 kursu to kulminacja i zebranie wszystkich informacji o Twojej marce w spójny i atrakcyjny koncept. Pobierz karty pracy i wykonaj zadanie! 

Obejrzyj nagranie

To już ostatni dzień kursu PDF ale czeka na Ciebie kolejna niespodzianka – niedługo pojawi się możliwość obejrzenia nagrania szkolenia wideo.

Wyglądaj więc kolejnego e-mail z linkiem w skrzynce!

Nowa edycja programu Hakerki PRO na wiosnę!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

HARMONGRAMY

CHECKLISTY

INSTRUKCJE WIDEO

PLANY TREŚCI

HAKERKI PRO

Chcesz zachwycić marką online? 

STWORZYŁAM HAKERKI SUKCESU PRO DLA KOBIET TAKICH JAK TY

To przestrzeń dla osób, które chcą wyskalować markę online – tworzenie strategii jest skomplikowane i czasochłonne, dlatego w projekcie HackBook PRO tworzę gotowe szablony i schematy kampanii promocyjnych, które oszczędzają czas i sprawiają, że tworzenie skutecznej strategii marki staje się łatwiejsze.

 

No jasne, ale … ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ? 

Moi prywatni klienci płacą mi ponad 50 000zł za stworzenie skutecznych kampanii (gdy zarabiasz pół miliona funtów na kampanii, 50 tys złotych to nie jeste duża suma:)

Mój najlepszy kurs o strategii lejków sprzedaży, Success Funnels ELITE, kosztuje 5000zł – 10 000zł zależnie od pakietu. Nie ma takiego drugiego na rynku, który by w tak jasny i klarowny sposób uczył TWORZENIA strategii (a nie tylko powielania). 

Problem w tym, że pomimo jego ogromnej wartości zdaję sobie sprawę z bariery ceny, dlatego stworzyłam nowy program Hakerki PRO, w którym co miesiąc będę zdradzać schemat przykładowej kampanii promocyjnej, przygotowany dla osób bez zaplecza 20 osób w zespole, do wdrożenia w małej marce. 

Koszt rocznego dostępu do programu to teraz 995zł – czyli 90% taniej niż prywatna usługa. 

Ale to nie wszystko – na start chcę zaoferować Ci kupon zniżkowy 100zł, aby ułatwić dostęp do kampanii na najwyższym poziomie osobom, które budują swoje marki autentycznie i z pasją.  

STWÓRZ PIERWSZY KURS ONLINE  + PLAN PROMOCJI NA 100 tysięcy

6 MODUŁÓW x 6 LEKCJI WIDEO

6 STRATEGII BIZNESU ONLINE

WARTOŚĆ 697zł 

BONUS DO PAKIETU ROCZNEGO HAKERKI PRO

 

HAKERKI PRO

Chcesz zachwycić marką online? 

Lubisz być pierwsza? Zyskaj 100zł zniżki oraz kurs GROWTH HACKING FRAMEWORK wart 697zł w pakiecie rocznym! 

Jeżeli jesteś zainteresowana, aby dołączyć wcześniej – daj mi znać, bo mam dodatkowy bonus dla osób, które już wiedzą, że chcą wskoczyć na pokład. Kliknij przycisk poniżej, aby wysłać mi e-mail.

 

GROWTH HACKING

BRAND STRATEGY

AUDYT MARKI

CONTENT MARKETING