fbpx

Odbierz słynny PLANER Hakerki Sukcesu 30 DNI ROLEK 

Próbowałaś rolek, ale jakoś nie działały? Nie wiesz jak pozyskać klientów?

Pobierz mój autorski planer rolek i znajdź pomysły na rolki, które budują markę, zwiększają zasięgi i sprzedają strategicznie i z wdziękiem!

ps. moje planery treści pobrało już ponad 11 tysięcy osób – nie bądź jedyną, która z niego nie skorzysta!

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Zapisz się na hakerski newsletter a w marcu otrzymasz też pierwszeństwo dołączenia ze zniżą 1000zł do programu Hakerki PRO.
Ilość miejsc w promocji limitowana. 

WIOSENNA PROMOCJA HAKERKI PRO START 12/03

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

NA LOGIKĘ JEDNOROŻCE POWINNY ISTNIEĆ DUŻO BARDZIEJ NIŻ ŻYRAFY

Jednorożce to tylko konie z rogiem, a żyrafy … to jakieś połączenie wielbłąda, lamparta i nie wiadomo w sumie czego. 

Na logikę, dobry kurs lub eBooka, solidna wiedza powinna się sprzedawać sama. 

Ale „sprzedający się sam” kurs jest równie powszechny jak jednorożce. 

Dobry produkt się NIE obroni

Jeżeli nikt nie wie, że coś istnieje, to tego nie kupi. Strategia produktu jest ważna, ale nie oczekuj, że ludzie „sami” Cię znajdą. 

Strategia promocji to NIE dodatek do strategii marki

Strategia promocji WYNIKA ze strategii marki, stylu marki – Twoich zasobów, planu treści i dystrybucji, najlepsza strategia promocji to taka wbudowana w produkt, czyli zajmij się tym już na starcie, a nie na końcu! 

Sprzedawanie to NIE nachalność

Nachalne wciskania, dzwonienie po klientach, nieproszone email z ofertą – to nie są strategie sprzedaży, ale właśnie desperackiego wciskania. Są ZAWSZE wynikiem braku strategii promocji. 

NIE da się zarobić miliona bez reklam

Kreatywne promocje możesz wspomagać płatnymi reklamami, ale najpierw wykorzystaj wszystkie dostępne opcje: zarobiłam milion dzięki reklamom i milion bez płatnych reklam – wiem, co naprawdę działa! To Twoja kreatywność i solidna strategia będzie kluczem do sukcesu. 

Nauczę Cię jak zdobyć klientów online strategicznie
i z wdziękiem, precyzyjnie i z pasją!

STWORZYŁAM HAKERKI SUKCESU DLA KOBIET TAKICH JAK TY

Pomagam kreatywnym kobietom zbudować markę online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie.

Moje klientki to właścicielki małych marek, popularne autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same.

Ja im pomagam wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”, zaistnieć w sieci i wypracować strategie, które pomnożą dochody i zmniejszą nakład pracy. 

Marta Krasnodębska

 

Copyright © 2024 Mevuto Ltd. All Rights Reserved.